Картотекиране на играчите за турнирите - ЛШ и КШ
#11 Removed user 12.06.2012 23:35
Ul tra violets
828 Posts

Колеги, въпреки, че смятам идеята за справедлива, мисля че в момента е по-наложително да се мисли в насока за раздвижването на транферния пазар, защото състоянието му в момента е ужасно. В тази връзка подобен модул за още повече рестрикции, ще влоши още повече състоянието му. Така, че идеята е добра но нека да се реализира съвместно с креативни неща, за раздвижването на пазара.

#12 Removed user 13.06.2012 10:51
Little green kickers
927 Posts

<blockquote><h3>BG JUVENTUS написа:</h3>Колеги, въпреки, че смятам идеята за справедлива, мисля че в момента е
по-наложително да се мисли в насока за раздвижването на транферния пазар, защото
състоянието му в момента е ужасно. В тази връзка подобен модул за още повече
рестрикции, ще влоши още повече състоянието му. Така, че идеята е добра но нека
да се реализира съвместно с креативни неща, за раздвижването на пазара.</blockquote>
Ами пазара единствено може да се раздвижи ако се дигнат доходите на отборите...Сега пазара не върви защото повечето отбори нямат пари за играчи.....|-)

#13 Removed user 13.06.2012 18:02
Spitfires
3087 Posts

<blockquote><h3>BG JUVENTUS написа:</h3>Колеги, въпреки, че смятам идеята за справедлива, мисля че в момента е
по-наложително да се мисли в насока за раздвижването на транферния пазар, защото
състоянието му в момента е ужасно. В тази връзка подобен модул за още повече
рестрикции, ще влоши още повече състоянието му. Така, че идеята е добра но нека
да се реализира съвместно с креативни неща, за раздвижването на пазара.</blockquote>
Боби... съгласен съм с това което си написал, но какво да се направи след като админа не пише нищо.. идей не се дават...|-( |-( ...
И на мне не ми харесва мн мн с тея нови средни цени, но за сега е това и трябва да се съобразяваме с него...
<blockquote><h3>Левски Чепинци написа:</h3>Ами пазара единствено може да се раздвижи ако се дигнат доходите на
отборите...Сега пазара не върви защото повечето отбори нямат пари за
играчи.....</blockquote>
Лошото е, че средните цени така станаха, че се вдигнаха баяя много...
Но не мисля, че това е проблема с приходите за отборите....

#14 Чаворселона 13.06.2012 22:36
Чаворселона
1449 Posts
Since 07.04.2010

А с кое е проблема?

Ако вдигането на дохода няма да ти помогне да си купиш нещо оскъпено, тогава какво?

Да не говорим, че кредита, който се осигурява от играта като полагаем доход (ежедневен или на база построени сгради) е меко казано гавра!

#15 Removed user 14.06.2012 00:13
Spitfires
3087 Posts

<blockquote><h3>Чаворселона написа:</h3>А с кое е проблема?

Ако вдигането на дохода няма да ти помогне да си купиш нещо оскъпено, тогава
какво?

Да не говорим, че кредита, който се осигурява от играта като полагаем доход
(ежедневен или на база построени сгради) е меко казано гавра!</blockquote>
То ще ти помогне, но къде отива тръпката след като взимам по 20 000кредита дневно.... ???

#16 Чаворселона 14.06.2012 10:14
Чаворселона
1449 Posts
Since 07.04.2010

Тръпката ще отиде точно там където трябва! Говорите така сякаш ежедневно ще се изливат милиони в отборите!

А къде е тръпката да са ти необходими поне 3 години за спретнеш що годе добро отборче, без ти да наливаш?

Нали щяхме да задържаме новите потребители или тези тук сме си достатъчни? Как точно ще ги задържим? Като ги караме да си плащат за всичко?

Колко като "тонос" се регистрират годишно?

А колко се отказват като видят още на петия месец, че отбора им е обречен или такива, които влизат в играта колкото да видят кво става и то без какпка от първоначалния ентусиазъм?

И още много защо и как, но няма смисъл да се хабя!!!!!!!